Kde koupit SKIP HOP Zoo Krabička na svačinu 4-dílná - Žirafa

S tímto nápaditým svačinovým boxem s motivem úžasné žirafy bude jídlo ještě větší zábava. Vtipné klipy mu dodávají originalitu a díky těmto klipům váš brouček krabičku snadno otevře. Aby uzavřený box… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • SKIP HOP Zoo Krabička na svačinu 4-dílná - Žirafa
					
				 Svačinové boxy
Cena
269 Kč
Dostupnost
Skladem 22.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží SKIP HOP Zoo Krabička na svačinu 4-dílná - Žirafa které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 269 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

S tímto nápaditým svačinovým boxem s motivem úžasné žirafy bude jídlo ještě větší zábava. Vtipné klipy mu dodávají originalitu a díky těmto klipům váš brouček krabičku snadno otevře. Aby uzavřený box držel dokonale na místě, má gumové těsnění, které navíc zabraňuje úniku vůně. obsahuje: box s víčkem a menší krabičku s víčkem lze mýt v myčce splňuje přísné bezpečnostní standardy neobsahuje bisfenol, PVC a ftaláty – zdravotně nezávadné vhodné pro děti od 6 měsíců

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit SKIP HOP Zoo Krabička na svačinu 4-dílná - Žirafa z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 879674020566 a ID 1005113
- jistota kvalitního výrobce SKIP HOP
- kategorie Svačinové boxy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 92 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit SKIP HOP Zoo Krabička na svačinu 4-dílná - Žirafa . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa SKIP HOP Zoo Krabička na svačinu 4-dílná - Žirafa na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Svačinové boxy SKIP HOP, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete SKIP HOP Zoo Krabička na svačinu 4-dílná - Žirafa vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Svačinové boxy SKIP HOP, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz