Kde koupit SKIP HOP Zoo Podložka - Včelka

Silikonová podložka SKIP HOP, neklouzavý materiál, dokonale přilne ke stolu, součástí praktické poutko na zavěšení a uložení, materiál je vhodný pro kontakt s potravinami a je snadno udržovatelný. Zdr… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • SKIP HOP Zoo Podložka - Včelka
					
				 Prostírání
Cena
379 Kč
Dostupnost
Skladem 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží SKIP HOP Zoo Podložka - Včelka které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 379 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Silikonová podložka SKIP HOP, neklouzavý materiál, dokonale přilne ke stolu, součástí praktické poutko na zavěšení a uložení, materiál je vhodný pro kontakt s potravinami a je snadno udržovatelný. Zdravotně nezávadné. Neobsahuje BPA, PVC, latex, ftaláty.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit SKIP HOP Zoo Podložka - Včelka z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 879674020498 a ID 1479163
- jistota kvalitního výrobce SKIP HOP
- kategorie Prostírání

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 88 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit SKIP HOP Zoo Podložka - Včelka . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa SKIP HOP Zoo Podložka - Včelka na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Prostírání SKIP HOP, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete SKIP HOP Zoo Podložka - Včelka vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Prostírání SKIP HOP, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz