Kde koupit Skřipec záclonový plastový - bílý

Skřipec záclonový plastový plastový skřipec pro uchycení záclon i závěsů bílá nebo hnědá barva Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Skřipec záclonový plastový - bílý Záclony
Cena
4 Kč
Dostupnost
Skladem 11.08.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Skřipec záclonový plastový - bílý které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 4 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Skřipec záclonový plastový plastový skřipec pro uchycení záclon i závěsů bílá nebo hnědá barva

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Skřipec záclonový plastový - bílý z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8595047810467 a ID 60411
- jistota kvalitního výrobce Jesan
- kategorie Záclony

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 55 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Skřipec záclonový plastový - bílý. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Skřipec záclonový plastový - bílý na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Záclony Jesan, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Skřipec záclonový plastový - bílý vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Záclony Jesan, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz