Kde koupit Slug Percussion SLUG UBB

Terčík (patch) pro blánu libovoného bubnu - tvar kruh 5,5", ve tmě svítí (fosforově zeleně). Dostatečně veliký i pro dvojpedál. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Slug Percussion SLUG UBB Nalepovací terče na blány
Cena
250 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Slug Percussion SLUG UBB které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 250 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Terčík (patch) pro blánu libovoného bubnu - tvar kruh 5,5", ve tmě svítí (fosforově zeleně). Dostatečně veliký i pro dvojpedál.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Slug Percussion SLUG UBB z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 204943
- jistota kvalitního výrobce Slug Percussion
- kategorie Nalepovací terče na blány

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 132 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Slug Percussion SLUG UBB. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Slug Percussion SLUG UBB na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Nalepovací terče na blány Slug Percussion, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Slug Percussion SLUG UBB vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: