Kde koupit Smart Trike Springo Farm odrážedlo ovečka

Odrážedlo smarTrike Spring Farm je krásné skládací dětské odrážedlo bílo-růžové barvy s motivem ovečky, které je vhodné pro holčičky i chlapce ve věku od 12 měsíců, a rostou s ním až do 3 let. Dětské… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Smart Trike Springo Farm odrážedlo ovečka
					
				 Odrážedla
Cena
1 290 Kč
Dostupnost
Skladem 21.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Smart Trike Springo Farm odrážedlo ovečka které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 290 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Odrážedlo smarTrike Spring Farm je krásné skládací dětské odrážedlo bílo-růžové barvy s motivem ovečky, které je vhodné pro holčičky i chlapce ve věku od 12 měsíců, a rostou s ním až do 3 let. Dětské odrážedlo Spring Farm je perfektní kombinací pohupovadla a odrážedla v jednom. Příznivě působí na fyziologický a motorický vývoj vašich ratolestí a pomáhá při budování sebejistoty a stability při prvních krocích. Děti milují jízdu na odrážedle, při které se vyřádí do sytosti. Volant odrážedla má vůli do stran 30 °.Pohupovací systém spolu s kolečky, které pohlcují otřesy spolu vytvářejí skvělou pomůcku pro děti na hru v interiéru či exteriéru. Jednoduchým způsobem se dá toto odrážedlo složit na zlomek jeho velikosti a vzít s sebou kamkoli. Je to skvělá hračka, která připraví vaše dítě na jeho první tříkolku či kolo. Dětské odrážedlo má v přední části plyšovou hlavu ovečky, a dítě si svou novou pomůcku okamžitě zamiluje. smarTrike dětské odrážedlo Spring Farm je vyrobeno z kvalitních a pevných materiálů kombinace pevné kovové konstrukce a kvalitního plastu. Nosnost odrážedla je 20 kg.Díky svým kolečkům otočným o 360 stupňů je jízda na odrážedle pro dítě velkou zábavou. Výrobce smarTrike jecelosvětově nejprodávanější a nejvíce oceňovaný výrobce dětských tříkolek a odrážedel, které rostou s vaším dítětem. Na trhu působí již dekádu a jako první přišel s technologií nastavitelné rukojeti pro rodiče. Výrobce smarTrike je světový lídr v prodeji a produkci a inovacích dětských tříkolek a odrážedel. S miliony tříkolek prodaných každoročně je zaručeně zárukou kvality. pohupování v pohybu pro posilování svalstva nohou a stability otočná kolečka otáčející se o 360 stupňů pro snadné ovládání ergonomické sedadlo se zakřivením, které zajišťuje dítě při jízdě a je bezpečné jednoduché skládání a přenášení nebroušené kolečka na jízdu v interiéru i exteriéru nosnost do 20 kg Doporučujeme dokoupit: Červené ochranné návleky na botičky Video: SmarTrike

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Smart Trike Springo Farm odrážedlo ovečka z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4897025793446 a ID 177574
- jistota kvalitního výrobce Smart Trike
- kategorie Odrážedla

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 40 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Smart Trike Springo Farm odrážedlo ovečka . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Smart Trike Springo Farm odrážedlo ovečka na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Odrážedla Smart Trike, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Smart Trike Springo Farm odrážedlo ovečka vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Odrážedla Smart Trike, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz