Kde koupit Smoby B&D Velká pracovní dílna Center

Velká pracovní dílna v licenci Black&Decker nadchne každého malého kutila. Pracovní deska s imitací dřeva. Obsahuje svěrák, mechanickou vrtačku/šroubovák, další nářadí, přihrádky, závěsy a další. Nech… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Smoby B&D Velká pracovní dílna Center
					
				 Kuchyňky, dílny a hrací nábytek
Cena
1 690 Kč
Dostupnost
Skladem 20.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Smoby B&D Velká pracovní dílna Center které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 690 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Velká pracovní dílna v licenci Black&Decker nadchne každého malého kutila. Pracovní deska s imitací dřeva. Obsahuje svěrák, mechanickou vrtačku/šroubovák, další nářadí, přihrádky, závěsy a další. Nechybí ani speciální místo pro zatloukání hřebíků. Součástí i úžasné auto pro montáž/demontáž. Auto lze složit jako osobní nebo jako tahač. Celkem obsahuje 92 ks příslušenství.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Smoby B&D Velká pracovní dílna Center z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3032163607014 a ID 1470880
- jistota kvalitního výrobce Smoby
- kategorie Kuchyňky, dílny a hrací nábytek

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 73 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Smoby B&D Velká pracovní dílna Center . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Smoby B&D Velká pracovní dílna Center na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kuchyňky, dílny a hrací nábytek Smoby, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Smoby B&D Velká pracovní dílna Center vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Kuchyňky, dílny a hrací nábytek Smoby, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz