Kde koupit Sonett Dezinfekční prostředek na ruce i plasty 300 ml

Dezinfekční prostředek na ruce i plasty, Sonett, 300 ml - www.biooo.cz Zobrazit celý detail produktu >>>
  • 
Sonett Dezinfekční prostředek na ruce i plasty 300 ml
		 Úklidové dezinfekce
Cena
199 Kč
Dostupnost
0
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Biooo.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Sonett Dezinfekční prostředek na ruce i plasty 300 ml které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 199 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dezinfekční prostředek na ruce i plasty, Sonett, 300 ml - www.biooo.cz

Z toho e-shopu Biooo.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Sonett Dezinfekční prostředek na ruce i plasty 300 ml z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4007547209145 a ID 3948
- jistota kvalitního výrobce Sonett
- kategorie Úklidové dezinfekce

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 65 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Sonett Dezinfekční prostředek na ruce i plasty 300 ml . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Sonett Dezinfekční prostředek na ruce i plasty 300 ml na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Biooo.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Úklidové dezinfekce Sonett , nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Sonett Dezinfekční prostředek na ruce i plasty 300 ml vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Biooocz

Máte rádi přírodní a zároveň kvalitní kosmetiku? U náš si můžete vybrat z velké nabídky značek za super ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Úklidové dezinfekce Sonett , které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Biooo.cz za výhodnou cenu.


Biooo.cz