Kde koupit Soundcraft GB2-32CH

Analogový mixážní pult série GB2, 36kanálový, 36 mikrofonních vstupů, 2x stereo vstup, 4 pásmový EQ s laditelnými středy, 6x Aux 4x podskupina, 2x6 Matrix, špičkové mikrofonní předzesilovače, sluchátk… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Soundcraft GB2-32CH Mixpulty do 40 kanálů
Cena
45 099 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Soundcraft GB2-32CH které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 45 099 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Analogový mixážní pult série GB2, 36kanálový, 36 mikrofonních vstupů, 2x stereo vstup, 4 pásmový EQ s laditelnými středy, 6x Aux 4x podskupina, 2x6 Matrix, špičkové mikrofonní předzesilovače, sluchátkový výstup

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Soundcraft GB2-32CH z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 203423
- jistota kvalitního výrobce Soundcraft
- kategorie Mixpulty do 40 kanálů

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 99 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Soundcraft GB2-32CH. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Soundcraft GB2-32CH na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Mixpulty do 40 kanálů Soundcraft, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Soundcraft GB2-32CH vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: