Kde koupit Spodní košilka Nata

Dámská spodní košilka. S úzkými elastickámi ramínky Košilka je vyrobena ze 100% bavlny Pohodlné nošení Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Spodní košilka Nata Spodní prádlo
Cena
149 Kč
Dostupnost
Skladem 29.05.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » astratex.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Spodní košilka Nata které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 149 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dámská spodní košilka. S úzkými elastickámi ramínky Košilka je vyrobena ze 100% bavlny Pohodlné nošení

Z toho e-shopu astratex.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Spodní košilka Nata z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID Nata_tri
- jistota kvalitního výrobce
- kategorie Spodní prádlo

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 68 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Spodní košilka Nata. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Spodní košilka Nata na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop astratex.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Spodní prádlo , nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Spodní košilka Nata vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: