Kde koupit Sportovní podprsenka Fit Bra 06-303 dvouvrstvá bezešvá

Funkční sportovní podprsenka pro perfektní držení poprsí. S obsahem aloe vera a jojobovým olejem! MID SUPPORT - střední stupeň opory ideální na cyklistiku, in-line brusle, jogging, lyžování, spinning… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Sportovní podprsenka Fit Bra 06-303 dvouvrstvá bezešvá Spodní prádlo
Cena
529 Kč
Dostupnost
Skladem 28.05.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » astratex.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Sportovní podprsenka Fit Bra 06-303 dvouvrstvá bezešvá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 529 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Funkční sportovní podprsenka pro perfektní držení poprsí. S obsahem aloe vera a jojobovým olejem! MID SUPPORT - střední stupeň opory ideální na cyklistiku, in-line brusle, jogging, lyžování, spinning apod. Příjemné mikrovlákno Dvouvrstvé provedení pro pevné držení prsů Antibakteriální ochrana proti zápachu díky iontům stříbra Žebrování na vybraných místech pro ideální přizpůsobení se postavě Ramínka v zadní části spojená v jedno Široký spodní lem a bezešvá úprava nezpůsobují otlaky Zde Vám poradíme, jak vybrat správnou sportovní podprsenku či top, podle sportovní aktivity a s tím spojené potřebné míry opory.

Z toho e-shopu astratex.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Sportovní podprsenka Fit Bra 06-303 dvouvrstvá bezešvá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID FitBra06-303
- jistota kvalitního výrobce
- kategorie Spodní prádlo

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 73 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Sportovní podprsenka Fit Bra 06-303 dvouvrstvá bezešvá. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Sportovní podprsenka Fit Bra 06-303 dvouvrstvá bezešvá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop astratex.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Spodní prádlo , nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Sportovní podprsenka Fit Bra 06-303 dvouvrstvá bezešvá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: