Kde koupit Šroub vratový nerez A2, DIN 603 - M8x120

Šroub vratový nerez A2, DIN603 Vratový šroub "vraťák" v nerezovém provedení A2. Šroub pro široké spektrum použití, nejčastěji používaný při montáži vrat, bran, plotů, laviček. vratový šroub půlkulatá… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Šroub vratový nerez A2, DIN 603 - M8x120  Vratové šrouby
Cena
21 Kč
Dostupnost
Skladem 05.08.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Šroub vratový nerez A2, DIN 603 - M8x120 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 21 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Šroub vratový nerez A2, DIN603 Vratový šroub "vraťák" v nerezovém provedení A2. Šroub pro široké spektrum použití, nejčastěji používaný při montáži vrat, bran, plotů, laviček. vratový šroub půlkulatá hlava DIN 603

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Šroub vratový nerez A2, DIN 603 - M8x120 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 7770000048113 a ID 60553
- jistota kvalitního výrobce Neznámý výrobce
- kategorie Vratové šrouby

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 105 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Šroub vratový nerez A2, DIN 603 - M8x120 . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Šroub vratový nerez A2, DIN 603 - M8x120 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vratové šrouby Neznámý výrobce, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Šroub vratový nerez A2, DIN 603 - M8x120 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Vratové šrouby Neznámý výrobce, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz