Kde koupit Stagg GEC-EDB

Lehký, přenosný kufr určený pro 3/4 elektrický kontrabas. Je vyroben z pevného, černého vinylu s vnitřním plyšovým polstrováním. Kromě toho je vybaven schránkou na příslušenství, chromovými zámky a pe… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Stagg GEC-EDB Obaly a kufry pro kontrabasy
Cena
2 490 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Stagg GEC-EDB které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 490 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Lehký, přenosný kufr určený pro 3/4 elektrický kontrabas. Je vyroben z pevného, černého vinylu s vnitřním plyšovým polstrováním. Kromě toho je vybaven schránkou na příslušenství, chromovými zámky a pevnou rukojetí.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Stagg GEC-EDB z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 218202
- jistota kvalitního výrobce Stagg
- kategorie Obaly a kufry pro kontrabasy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 85 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Stagg GEC-EDB. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Stagg GEC-EDB na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Obaly a kufry pro kontrabasy Stagg, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Stagg GEC-EDB vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: