Kde koupit Stagg HVB1

Pouzdro pro housle velikosti 1/4. Vnitřek je tvarovaný s měkkou výstelkou. Disponuje zavíráním na zip, vnější kapsou, držákem na smyčec a schránkou na příslušenství. Poskytuje praktické přenášení díky… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Stagg HVB1 Houslové obaly a kufry
Cena
969 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Stagg HVB1 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 969 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Pouzdro pro housle velikosti 1/4. Vnitřek je tvarovaný s měkkou výstelkou. Disponuje zavíráním na zip, vnější kapsou, držákem na smyčec a schránkou na příslušenství. Poskytuje praktické přenášení díky pevnému uchu a dvěma ramenním popruhem. Povrch je vyroben z pevného nylonu. Barevné provedení: Black.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Stagg HVB1 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 228309
- jistota kvalitního výrobce Stagg
- kategorie Houslové obaly a kufry

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 127 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Stagg HVB1. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Stagg HVB1 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Houslové obaly a kufry Stagg, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Stagg HVB1 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: