Kde koupit Stagg SES50M Sonic Blue

Elektrická kytara typu ST série "Slowhand" v retro stylu. Tělo masivní olše, javorový šroubovaný krk s matným "saténovým" povrchem, javorový hmatník, 21 pražců, snímače 3 x single coil, ovládání: 1 x… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Stagg SES50M Sonic Blue ST-Modely
Cena
3 390 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Stagg SES50M Sonic Blue které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 390 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Elektrická kytara typu ST série "Slowhand" v retro stylu. Tělo masivní olše, javorový šroubovaný krk s matným "saténovým" povrchem, javorový hmatník, 21 pražců, snímače 3 x single coil, ovládání: 1 x Volume + 2 x Tone, 5 polohový přepínač, klasické tremolo typu ST, niklovaná mechanika die-cast . Nultý pražec zn. NUBONE, značkové struny D'Addario. Barva: Sonic Blue

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Stagg SES50M Sonic Blue z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 215204
- jistota kvalitního výrobce Stagg
- kategorie ST-Modely

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 120 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Stagg SES50M Sonic Blue. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Stagg SES50M Sonic Blue na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce ST-Modely Stagg, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Stagg SES50M Sonic Blue vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: