Kde koupit Stagg SMS1

Pár speciálních bubenických hůlek - prutů, vyrobených z kvalitního javorového dřeva. Každý tvoří 19 javorových proutků osazených v pevné černo-červené plastové rukojeti. Označení: Light. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Stagg SMS1 Pruty
Cena
240 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Stagg SMS1 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 240 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Pár speciálních bubenických hůlek - prutů, vyrobených z kvalitního javorového dřeva. Každý tvoří 19 javorových proutků osazených v pevné černo-červené plastové rukojeti. Označení: Light.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Stagg SMS1 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 210749
- jistota kvalitního výrobce Stagg
- kategorie Pruty

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 77 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Stagg SMS1. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Stagg SMS1 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Pruty Stagg, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Stagg SMS1 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: