Kde koupit Stan pro děti teepee, týpí - bilý,červený

1ks <strong>Luxusní stan pro děti teepee, týpí. </strong> <br /> <br />Barevný stan je skvělým místem, kde si budou vaše děti hrát. Každé dítě sní o svém malém koutečku jen pr… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Stan pro děti teepee, týpí - bilý,červený Vybavení a doplňky
Cena
1 389 Kč
Dostupnost
Skladem 24.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Stan pro děti teepee, týpí - bilý,červený které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 389 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

1ks <strong>Luxusní stan pro děti teepee, týpí. </strong> <br /> <br />Barevný stan je skvělým místem, kde si budou vaše děti hrát. Každé dítě sní o svém malém koutečku jen pro sebe. Ve stanu si může hrát a nebo odpočívat. <br />Náš týpi se liší od běžných stanů. Celý je vyroben ze 100 % bavlny, která je vzdušná. <br />Stan lze použít jak uvnitř domu, tak i na zahradu. <br /> <br />Stan byl vyroben s důrazem na detail, pestré barvy, dokonalost sama. <br />Stan se vyznačuje také velkými rozměry a mobilitou. Může se volně pohybovat. Dřevěné tyče se vkládají do tunelů a pak se svázávají s provazem nahoře. <br />Díky tomu se dřevěné tyče příliš nehýbají, takže můžete jednoduše skládat tyče a sestavit stan na jiném místě. <br /> <br />Byl vyroben ze silného bavlněného materiálu, který je přírodní. <br /> <br /><strong>Balení obsahuje: </strong> <br />- 8 dřevěných prvků, které díky konektorům vytvoří 4 stany, <br />- tkanina na špičce s okrouhlým oknem se záclonou, která může být zavěšena, <br />- praktická taška pro všechny prvky - také v indickém motivu, které odpovídají celku. Díky tašce je snadné vzít s sebou svůj teepee, například na dovolenou, na zahradu. <br /> <br />Montáž stanu je velmi jednoduchá a rychlá. <br /> <br />Délka tyčí po složení 185cm. <br /> <br />Výška uprostřed v nejvyšším bodě cca 140 cm. <br /> <br />Rozměry/rozloha po rozložení: 120 x 120 cm. <br /> <br />Vhodné pro děti od 18měsíců. <br /> <br />Praní látky při teplotě do 40 st.C. <br />Žehlení látky při teplotě do 150st. C. <br /> <br />Materiály, ze kterých je zboží ušité, mají certifikáty a atesty produktů 1. jakosti (produkty pro děti) OKO-TEX 100. <br /> <br />Vhodné pro děti od 18m. <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Stan pro děti teepee, týpí - bilý,červený z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 6955273570139 a ID 93874
- jistota kvalitního výrobce
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 89 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Stan pro děti teepee, týpí - bilý,červený. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Stan pro děti teepee, týpí - bilý,červený na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky , nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Stan pro děti teepee, týpí - bilý,červený vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky , které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz