Kde koupit Stojan pro PC a tablet

Stojan na notebook nabízí stabilitu a bezpečnost. Objemný zásobník poskytuje prostor pro všechny běžné přenosné počítače. Díky nastavitelným upínacím šroubům je notebook chráněn a může být bezpečně za… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Stojan pro PC a tablet Stojany pro PC a Tablet
Cena
1 990 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Stojan pro PC a tablet které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 990 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Stojan na notebook nabízí stabilitu a bezpečnost. Objemný zásobník poskytuje prostor pro všechny běžné přenosné počítače. Díky nastavitelným upínacím šroubům je notebook chráněn a může být bezpečně zajištěn na stojanu. Výšku stojanu můžete nastavit, od 700 do 1250 mm. Při přepravě může být zásobník snadno odstraněn bez použití nástrojů. Robustní stativové nohy se rychle složí do kompaktního a snadno přenosného balení. Plocha na notebook: 479 x 312 mm, Max. Nosnost: 10 kg. V černém barevném provedení.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Stojan pro PC a tablet z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 242122
- jistota kvalitního výrobce
- kategorie Stojany pro PC a Tablet

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 47 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Stojan pro PC a tablet. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Stojan pro PC a tablet na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Stojany pro PC a Tablet , nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Stojan pro PC a tablet vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: