Kde koupit STORE !T Úložný box Peace, 33x33x33 cm - šedý

Stylový a praktický úložný box v šedém provedení se znakem míru je ideálním řešením pro uskladnění hraček, oděvů, knížek a prostě všeho, co chcete mít stále po ruce a zároveň uklizené. Je vhodný nejen… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • STORE !T Úložný box Peace, 33x33x33 cm - šedý
					
				 Krabice a boxy
Cena
299 Kč
Dostupnost
Skladem 23.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží STORE !T Úložný box Peace, 33x33x33 cm - šedý které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 299 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Stylový a praktický úložný box v šedém provedení se znakem míru je ideálním řešením pro uskladnění hraček, oděvů, knížek a prostě všeho, co chcete mít stále po ruce a zároveň uklizené. Je vhodný nejen do dětského pokojíčku, ale také pro použití kdekoliv v domácnosti. Materiál: polyester Rozměry: 33x33x33 cm

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit STORE !T Úložný box Peace, 33x33x33 cm - šedý z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 9900013512983 a ID 2157272
- jistota kvalitního výrobce STORE !T
- kategorie Krabice a boxy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 91 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit STORE !T Úložný box Peace, 33x33x33 cm - šedý . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa STORE !T Úložný box Peace, 33x33x33 cm - šedý na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Krabice a boxy STORE !T, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete STORE !T Úložný box Peace, 33x33x33 cm - šedý vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Krabice a boxy STORE !T, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz