Kde koupit Suavinex Anatomická nosní odsávačka BPA 0%

Unikátní svého druhu na trhu. Velmi účinná pomoc k uvolnění dýchacích cest. Nosní anatomická odsávačka Suavinex bez obsahu bisfenolu A, určená k předcházení nepohodlí a dýchacích obtíží, které mohou z… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Suavinex Anatomická nosní odsávačka BPA 0%
					
				 Nosní odsávačky
Cena
225 Kč
Dostupnost
Skladem 21.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Suavinex Anatomická nosní odsávačka BPA 0% které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 225 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Unikátní svého druhu na trhu. Velmi účinná pomoc k uvolnění dýchacích cest. Nosní anatomická odsávačka Suavinex bez obsahu bisfenolu A, určená k předcházení nepohodlí a dýchacích obtíží, které mohou způsobit ucpání nosních dírek a to zejména u malých dětí, které neumí samostatně smrkat. Hleny nasáté pomocí gumové hadičky zůstanou v zásobníku, čímž se uvolní nos miminka. Hlen se odstraní jemnou aspirací bez narušení tlaku uvnitř uší a bez nepříjemných pocitů dítěte. Odsávačka patří do základní hygieny a péče o dítě. Odsávačka anatomická bez obsahu BPA. Náhradní sosáčky adaptabilní k anatomické odsávačce. Nesterilizujte varem, sterilizace pouze za studena. Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Suavinex Anatomická nosní odsávačka BPA 0% z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8426420010412 a ID 15900
- jistota kvalitního výrobce Suavinex
- kategorie Nosní odsávačky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 43 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Suavinex Anatomická nosní odsávačka BPA 0% . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Suavinex Anatomická nosní odsávačka BPA 0% na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Nosní odsávačky Suavinex, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Suavinex Anatomická nosní odsávačka BPA 0% vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Nosní odsávačky Suavinex, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz