Kde koupit Suavinex Set kartáček + hřebínek, bílý

Ideální pomocník pro denní úpravu. Set-hřeben kartáček ideální pro každodenní péči o vlásky děťátka. Dopřejte jemnou masáž i tomu, které má jen jemné chmýří…Kartáč i hřeben jsou bez ostrých a nebezpeč… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Suavinex Set kartáček + hřebínek, bílý
					
				 Pomůcky na koupání
Cena
209 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Suavinex Set kartáček + hřebínek, bílý které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 209 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Ideální pomocník pro denní úpravu. Set-hřeben kartáček ideální pro každodenní péči o vlásky děťátka. Dopřejte jemnou masáž i tomu, které má jen jemné chmýří…Kartáč i hřeben jsou bez ostrých a nebezpečných hran, které by mohly být dítěti nebezpečné. Zuby hřebínku mají zaoblené konce a vlákna kartáčku jsou měkoučké a pružné. Ideální pro jemnou dětskou pokožku i vlásky. Vyrobeno z kvalitních plastů a materiálů vhodných pro děti od narození. Kartáček i hřebínek se snadno udržuje v čistotě, stačí pravidelně omývat v mýdlové vodě. K dispozici v modré, růžové a bílé. Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Suavinex Set kartáček + hřebínek, bílý z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8426420007719 a ID 15801
- jistota kvalitního výrobce Suavinex
- kategorie Pomůcky na koupání

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 95 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Suavinex Set kartáček + hřebínek, bílý . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Suavinex Set kartáček + hřebínek, bílý na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Pomůcky na koupání Suavinex, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Suavinex Set kartáček + hřebínek, bílý vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Pomůcky na koupání Suavinex, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz