Kde koupit Suavinex Silikonové ochranné prsní kloboučky 2ks

Ochranné silikonové prsní kloboučky. Ideální v případě podrážděných nebo popraskaných bradavek v období kojení. Super tenký, jemný a bez zápachový silikon chrání bradavky, aniž by jakkoliv vadil mimin… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Suavinex Silikonové ochranné prsní kloboučky 2ks
					
				 Doplňky ke kojení
Cena
199 Kč
Dostupnost
Skladem 25.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Suavinex Silikonové ochranné prsní kloboučky 2ks které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 199 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Ochranné silikonové prsní kloboučky. Ideální v případě podrážděných nebo popraskaných bradavek v období kojení. Super tenký, jemný a bez zápachový silikon chrání bradavky, aniž by jakkoliv vadil miminku. Velmi nápomocné kloboučky pro maminky, které mají rovné, zatažené anebo vpáčené bradavky, protože klobouček dokonale přilne na prs a usnadňuje tak přichycení a sání kojence. Balení: 2Ks Materiál: silikon. Doporučený věk: +0měsíců. Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Suavinex Silikonové ochranné prsní kloboučky 2ks z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8426420304108 a ID 7901
- jistota kvalitního výrobce Suavinex
- kategorie Doplňky ke kojení

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 99 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Suavinex Silikonové ochranné prsní kloboučky 2ks . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Suavinex Silikonové ochranné prsní kloboučky 2ks na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Doplňky ke kojení Suavinex, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Suavinex Silikonové ochranné prsní kloboučky 2ks vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Doplňky ke kojení Suavinex, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz