Kde koupit Šumící mazlíček Medvídek Lily 25 cm - šedý/mátová

barva: šedá/mátová <Strong> Šumící mazlíček Medvídek Lilly. </Strong> <br /> <br />Medvídek je ušitý z příjemného měkkého materiálu, který stimuluje smyslové vjemy dítěte. <… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Šumící mazlíček Medvídek Lily 25 cm - šedý/mátová Vybavení a doplňky
Cena
969 Kč
Dostupnost
Skladem 01.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Šumící mazlíček Medvídek Lily 25 cm - šedý/mátová které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 969 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

barva: šedá/mátová <Strong> Šumící mazlíček Medvídek Lilly. </Strong> <br /> <br />Medvídek je ušitý z příjemného měkkého materiálu, který stimuluje smyslové vjemy dítěte. <br />Má speciální sponu takže je ideální pro zavěšení na postýlku, do kočárku, autosedačky nebo na ruku. <br />Strojek je v kapsičce, zabezpečen zapínáním a lze jej ovládat přímo, nemusí se vytahovat. <br />Medvídek šumí 60 min, poté se automaticky ztiší. <br />Lze nastavit až 5 druhů bílého šumu - sušička, vysavač, plodová voda s tlukoucím srdcem, mořské vlny, déšť. Bílé šumy jsou zvuky, které uklidňují, zlepšují a prodlužují dobu spánku. Jsou pro lidské ucho příjemné a přirozené. <br />Regulace hlasitosti. <br />Vhodné pro děti od narození. <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Šumící mazlíček Medvídek Lily 25 cm - šedý/mátová z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5907637944309 a ID 95959
- jistota kvalitního výrobce Szumisie
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 110 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Šumící mazlíček Medvídek Lily 25 cm - šedý/mátová. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Šumící mazlíček Medvídek Lily 25 cm - šedý/mátová na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Szumisie, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Šumící mazlíček Medvídek Lily 25 cm - šedý/mátová vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Szumisie, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz