Kde koupit Šumící mazlíček Medvídek Whisbear - Snímač spánku

barva: šedá/tyrkysová <Strong> Šumící mazlíček Medvídek Whisbear. </Strong> <br /> <br />Medvídek je ušitý z příjemného měkkého materiálu, který stimuluje smyslové vjemy dítět… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Šumící mazlíček Medvídek Whisbear - Snímač spánku Vybavení a doplňky
Cena
1 488 Kč
Dostupnost
08.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Šumící mazlíček Medvídek Whisbear - Snímač spánku které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 488 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

barva: šedá/tyrkysová <Strong> Šumící mazlíček Medvídek Whisbear. </Strong> <br /> <br />Medvídek je ušitý z příjemného měkkého materiálu, který stimuluje smyslové vjemy dítěte. <br />Má speciální sponu takže je ideální pro zavěšení na postýlku, do kočárku, autosedačky,.. <br />Strojek je v kapsičce, zabezpečen zapínáním a lze jej ovládat přímo, nemusí se vytahovat. <br />Medvídek šumí 40 minut - přesně tolik, kolik je potřeba miminku na dosažení fáze hlubokého spánku, poté se sám vypne. <br />Funkce Soft Start/Soft Stop jemně zapíná a vypíná šumění. <br />Medvídek okamžitě reaguje na dětský pláč, zapne uklidňující šumění a po 20 minutách se zase přepne do stavu pohotovosti. <br />Regulace hlasitosti. <br /> <br /><Strong>Rozměry:</Strong> 34 x 13,5 cm. <br /> <br />Vhodné pro děti od narození. <br />Vyrobeno z atestovaných materiálů. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Šumící mazlíček Medvídek Whisbear - Snímač spánku z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5905279995390 a ID 96165
- jistota kvalitního výrobce Whisbear
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 55 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Šumící mazlíček Medvídek Whisbear - Snímač spánku. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Šumící mazlíček Medvídek Whisbear - Snímač spánku na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Whisbear, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Šumící mazlíček Medvídek Whisbear - Snímač spánku vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Whisbear, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz