Kde koupit Summer Infant Digitální audio monitor dechu

S tímto digitálním audio monitorem budete mít přehled o vašem děťátku v kteroukoli denní i noční dobu. oboustranná komunikace umožňuje miminko nejen poslouchat, ale i na něj mluvit dosah: cca 200 me… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Summer Infant Digitální audio monitor dechu
					
				 Chůvičky
Cena
1 399 Kč
Dostupnost
Skladem 19.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Summer Infant Digitální audio monitor dechu které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 399 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

S tímto digitálním audio monitorem budete mít přehled o vašem děťátku v kteroukoli denní i noční dobu. oboustranná komunikace umožňuje miminko nejen poslouchat, ale i na něj mluvit dosah: cca 200 metrů monitorování teploty v dětském pokoji noční svícení dobíjecí baterie indikátor ztráty signálu a slabých baterií nastavení hlasitosti mikrofonu signalizace pláče dítěte (barevná stupnice kopírující intenzitu hluku v ložnici) vysoce senzitivní mikrofon

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Summer Infant Digitální audio monitor dechu z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 12914289167 a ID 821818
- jistota kvalitního výrobce Summer Infant
- kategorie Chůvičky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 80 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Summer Infant Digitální audio monitor dechu . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Summer Infant Digitální audio monitor dechu na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Chůvičky Summer Infant, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Summer Infant Digitální audio monitor dechu vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Chůvičky Summer Infant, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz