Kde koupit Summer Infant Koupací vanička skládací

S pomocí této sklápěcí a lehce přenosné vaničky vaše děťátko pohodlně vykoupete doma i na cestách. Vaničku lze jednoduše sklopit tak, abyste ji mohli snadno skladovat nebo převézt. uvnitř vaničky pol… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Summer Infant Koupací vanička skládací
					
				 Vaničky a kyblíky
Cena
849 Kč
Dostupnost
Skladem 19.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Summer Infant Koupací vanička skládací které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 849 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

S pomocí této sklápěcí a lehce přenosné vaničky vaše děťátko pohodlně vykoupete doma i na cestách. Vaničku lze jednoduše sklopit tak, abyste ji mohli snadno skladovat nebo převézt. uvnitř vaničky polohovač, který lze vyjmout a zvětšit tak objem vany nafukovací dno pro větší komfort vyrobena z měkkého vinylového materiálu vysoké zadní a boční podhlavníky pro větší stabilitu konektor pro snadné odvodnění pro miminka od narození do 2 let skládací pro jednoduché uskladnění či přesun při cestování

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Summer Infant Koupací vanička skládací z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 9990508468444 a ID 821860
- jistota kvalitního výrobce Summer Infant
- kategorie Vaničky a kyblíky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 77 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Summer Infant Koupací vanička skládací . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Summer Infant Koupací vanička skládací na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vaničky a kyblíky Summer Infant, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Summer Infant Koupací vanička skládací vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Vaničky a kyblíky Summer Infant, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz