Kde koupit Summer Infant Pěnová podložka na koupání

Tato speciálně vyvinutá pěnová podložka kopíruje křivky miminka a zaručuje tak maximální komfort při koupání. Tvarovaná podložka podporuje správné držení hlavičky, krku a zad. protiskluzový povrch pr… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Summer Infant Pěnová podložka na koupání
					
				 Vaničky a kyblíky
Cena
219 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Summer Infant Pěnová podložka na koupání které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 219 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Tato speciálně vyvinutá pěnová podložka kopíruje křivky miminka a zaručuje tak maximální komfort při koupání. Tvarovaná podložka podporuje správné držení hlavičky, krku a zad. protiskluzový povrch pro bezpečné koupání rychle vysychá k použití v umývadle, v dětské vaničce, ale i ve vaně pro dospělé pro miminka od narození

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Summer Infant Pěnová podložka na koupání z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 9990508468437 a ID 821854
- jistota kvalitního výrobce Summer Infant
- kategorie Vaničky a kyblíky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 120 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Summer Infant Pěnová podložka na koupání . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Summer Infant Pěnová podložka na koupání na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vaničky a kyblíky Summer Infant, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Summer Infant Pěnová podložka na koupání vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Vaničky a kyblíky Summer Infant, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz