Kde koupit Summer Infant Protiskluzové prostírání pro nejmenší

Protiskluzové prostírání pro nejmenší je vyrobený z TPE odolného materiálu, který je lehce omyvatelný. Díky tomuto prostírání hravě nakrmíte děťátko doma i na cestách. Jednoduše srolujete a můžete vz… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Summer Infant Protiskluzové prostírání pro nejmenší
					
				 Prostírání
Cena
279 Kč
Dostupnost
Skladem 23.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Summer Infant Protiskluzové prostírání pro nejmenší které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 279 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Protiskluzové prostírání pro nejmenší je vyrobený z TPE odolného materiálu, který je lehce omyvatelný. Díky tomuto prostírání hravě nakrmíte děťátko doma i na cestách. Jednoduše srolujete a můžete vzít s sebou na cesty Neobsahuje BPA ani PVC a zaručuje bezpečný a čistý povrch pro krmení Vyrobeno z TPE odolného materiálu, který je lehce omyvatelný (možno dát i do myčky) Vyvýšený vnější okraj zabraňuje vylití vody Perforované otvory a kapsa zachytí veškeré drobky a zbytky jídla tak, aby okolní plocha zůstala čistá Věková kategorie: 6 m+ Rozměr: 26 cm x 12,80 cm x 6,50 cm

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Summer Infant Protiskluzové prostírání pro nejmenší z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 12914709641 a ID 821836
- jistota kvalitního výrobce Summer Infant
- kategorie Prostírání

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 113 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Summer Infant Protiskluzové prostírání pro nejmenší . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Summer Infant Protiskluzové prostírání pro nejmenší na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Prostírání Summer Infant, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Summer Infant Protiskluzové prostírání pro nejmenší vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Prostírání Summer Infant, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz