Kde koupit Sunárek medová kašička mléčná 225g

Mléčné kaše Sunarka přispívají ke správnému růstu, harmonickému vývoji a celkovému pohodlí dítěte. Obsahují naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené mléčné chuti. Přirozená chuť V… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Sunárek medová kašička mléčná 225g
					
				 Mléčné kaše
Cena
64 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Sunárek medová kašička mléčná 225g které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 64 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Mléčné kaše Sunarka přispívají ke správnému růstu, harmonickému vývoji a celkovému pohodlí dítěte. Obsahují naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené mléčné chuti. Přirozená chuť Vynikající chuť mléčných kaší Sunarka je dána jejich složením s vyváženým obsahem mléka, vyšším podílem ovoce a přirozeným obsahem pečlivě vybraných obilovin. Vybrané cereálie Sunarka kaše obsahují vybrané cereálie, které by měly být v dostatečném množství pravidelnou součástí jídelníčku pro spokojené bříško a jeho pohodlí. Navíc jsou kaše díky speciálnímu zpracování cereálií lehce stravitelné. Přírodní suroviny Sunarka kaše jsou vyráběny z vysoce kvalitních a přísně kontrolovaných přírodních obilovin a dalších surovin bez použití konzervačních látek a barviv.** **Vitaminy a minerální látky **** Sunarka kaše obsahují všechny důležité vitaminy a minerální látky včetně vápníku a vitamínu D, které jsou důležité pro normální růst a vývin kostí u dětí. Bez přidaného cukru* Obsahuje naturbalance Výživná a lehce stravitelná Obsahuje mléko Výborná rozpustnost Jednoduchá příprava, stačí přidat vodu

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Sunárek medová kašička mléčná 225g z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8592084409708 a ID 143708
- jistota kvalitního výrobce Sunárek
- kategorie Mléčné kaše

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 79 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Sunárek medová kašička mléčná 225g . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Sunárek medová kašička mléčná 225g na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Mléčné kaše Sunárek, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Sunárek medová kašička mléčná 225g vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Mléčné kaše Sunárek, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz