Kde koupit Sušené kvetiny: Jednoduché a pôsobivé dekorácie pre všetky ročné obdobia a príležitosti

Kniha Sušené kvetiny: Jednoduché a pôsobivé dekorácie pre všetky ročné obdobia a príležitosti:Na sušených kvetinách je najkrajšie to, že nám umožňujú tešiť sa z ich farieb a krásy po celý rok. Počas zimy, keď sú čerstvé kvetiny príliš drahé, a teda pre mnohých z nás nedostupné, je aranžmán zo sušených kvetím atraktívnou a ľahko dostupnou alternatívou. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Sušené kvetiny: Jednoduché a pôsobivé dekorácie pre všetky ročné obdobia a príležitosti Pokojové rostliny
Cena
132 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Sušené kvetiny: Jednoduché a pôsobivé dekorácie pre všetky ročné obdobia a príležitosti které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 132 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Sušené kvetiny: Jednoduché a pôsobivé dekorácie pre všetky ročné obdobia a príležitosti z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 9788071813873 a ID 5171291
- jistota kvalitního výrobce Agentúra Cesty
- kategorie Pokojové rostliny

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 135 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Sušené kvetiny: Jednoduché a pôsobivé dekorácie pre všetky ročné obdobia a príležitosti. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Sušené kvetiny: Jednoduché a pôsobivé dekorácie pre všetky ročné obdobia a príležitosti na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Pokojové rostliny Agentúra Cesty, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Sušené kvetiny: Jednoduché a pôsobivé dekorácie pre všetky ročné obdobia a príležitosti vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: