Kde koupit Symetrická těhotenská tunika - tm. modrý inkoust

barva: Modrý inkoust, velikost: UNI Nádherná, ale hlavně kvalitní těhotenská tunika. <br /> <br />Materiál je velice příjemný. <br /> Viskoza + lycra. Je pružný, ideálně se přizpůsobí rostoucímu bříšku. <br /> <br />Rozměr: Univerzální. <br />Délka: 77cm. <br />Prsa: 2x45cm. <br /> <br />Tunika může být v tmavším provedení než je na obrázku. <br />1. Jakost. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Symetrická těhotenská tunika - tm. modrý inkoust Vybavení a doplňky
Cena
341 Kč
Dostupnost
Skladem 19.10.2019
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Symetrická těhotenská tunika - tm. modrý inkoust které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 341 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Symetrická těhotenská tunika - tm. modrý inkoust z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309109176 a ID 30941
- jistota kvalitního výrobce Dovoz EU
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 65 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Symetrická těhotenská tunika - tm. modrý inkoust. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Symetrická těhotenská tunika - tm. modrý inkoust na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Dovoz EU, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Symetrická těhotenská tunika - tm. modrý inkoust vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: