Kde koupit T-tomi ECO nebělené látkové pleny 10 ks - Top kvalita

Nebělené dětské látkové pleny T-tomi z vysokogramážní čisté bavlny jsou vyrobeny klasickou technologií tkaní v dutinné vazbě, což zaručuje zvýšenou savost a měkkost našich látkových plen. I při každod… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • T-tomi ECO nebělené látkové pleny 10 ks - Top kvalita
					
				 Látkové pleny
Cena
389 Kč
Dostupnost
Skladem 25.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží T-tomi ECO nebělené látkové pleny 10 ks - Top kvalita které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 389 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nebělené dětské látkové pleny T-tomi z vysokogramážní čisté bavlny jsou vyrobeny klasickou technologií tkaní v dutinné vazbě, což zaručuje zvýšenou savost a měkkost našich látkových plen. I při každodenním používání si naše pleny stále zachovávají svůj tvar a to díky vysoké kvalitě zpracování. látkové pleny T-tomi s vysokou gramáží bavlny 155g/m2 vysoká kvalita zpracování – 2 pevně vytkávané + 2 zašité okraje dvouvrstvé tkaní balení obsahuje 10 kusů plen pleny jsou antialergické pleny splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. O – hygienických požadavků na hračky a výrobky pro děti do 3 let

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit T-tomi ECO nebělené látkové pleny 10 ks - Top kvalita z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8594166541054 a ID 191079
- jistota kvalitního výrobce T-tomi
- kategorie Látkové pleny

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 94 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit T-tomi ECO nebělené látkové pleny 10 ks - Top kvalita . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa T-tomi ECO nebělené látkové pleny 10 ks - Top kvalita na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Látkové pleny T-tomi, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete T-tomi ECO nebělené látkové pleny 10 ks - Top kvalita vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Látkové pleny T-tomi, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz