Kde koupit T-tomi Koupací žíňky, 4 kusy, modrá

Bambusové koupací žínky, 4 kusy (25×25 cm). V barevných variantách pro kluky a holky. Vhodné pro novorozence. vhodná k otírání pusinky i celého těla bambusová dětská žínka je díky spojení bambusové v… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • T-tomi Koupací žíňky, 4 kusy, modrá
					
				 Pomůcky na koupání
Cena
209 Kč
Dostupnost
Skladem 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží T-tomi Koupací žíňky, 4 kusy, modrá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 209 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Bambusové koupací žínky, 4 kusy (25×25 cm). V barevných variantách pro kluky a holky. Vhodné pro novorozence. vhodná k otírání pusinky i celého těla bambusová dětská žínka je díky spojení bambusové viskózy a čisté bavlny několikrát měkčí než běžná bavlněná žínka bambusový materiál nezpůsobuje alergické reakce a je antibakteriální materiál po vyprání získává na objemu a je vhodný již pro novorozence při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost výrobku

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit T-tomi Koupací žíňky, 4 kusy, modrá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8594166540200 a ID 183908
- jistota kvalitního výrobce T-tomi
- kategorie Pomůcky na koupání

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 125 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit T-tomi Koupací žíňky, 4 kusy, modrá . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa T-tomi Koupací žíňky, 4 kusy, modrá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Pomůcky na koupání T-tomi, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete T-tomi Koupací žíňky, 4 kusy, modrá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Pomůcky na koupání T-tomi, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz