Kde koupit Tablet farma pro nejmenší Moje první zvířátka 24x19x1,5cm na baterie v krabičce MPZ

1 ks, od 3 let Tablet farma pro nejmenší Moje první zvířátka 24x19x1,5cm na baterie v krabičce MPZ. <br /> <br />Tablet Moje první zvířátka seznamuje děti se zvířátky, se kterými se moh… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Tablet farma pro nejmenší Moje první zvířátka 24x19x1,5cm na baterie v krabičce MPZ Vybavení a doplňky
Cena
375 Kč
Dostupnost
08.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Tablet farma pro nejmenší Moje první zvířátka 24x19x1,5cm na baterie v krabičce MPZ které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 375 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

1 ks, od 3 let Tablet farma pro nejmenší Moje první zvířátka 24x19x1,5cm na baterie v krabičce MPZ. <br /> <br />Tablet Moje první zvířátka seznamuje děti se zvířátky, se kterými se mohou setkat na farmě a učí je, jaký zvuk vydává kačenka, jaký kravička, jaký slepička a ostatní tradiční česká zvířátka. Díky tabletu si děti zábavnou formou rozvíjí představivost, logické myšlení, motoriku a učí se rozeznávat barvy, zvuky a melodie. Velikost: 24 x 19 x 1,5 cm. Na baterie, v krabičce. <br />Vhodný od 3 let. Vložte baterie 3xAA <br /> <br /><strong>Upozornění ! </strong> <br /><strong>V případě, že u zboží svítí skladem v externím skladu - je dodání zboží mezi 3 - 7prac. dny. Děkujeme za pochopení.</strong> <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Tablet farma pro nejmenší Moje první zvířátka 24x19x1,5cm na baterie v krabičce MPZ z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5907757000794 a ID 93817
- jistota kvalitního výrobce
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 101 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Tablet farma pro nejmenší Moje první zvířátka 24x19x1,5cm na baterie v krabičce MPZ. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Tablet farma pro nejmenší Moje první zvířátka 24x19x1,5cm na baterie v krabičce MPZ na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky , nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Tablet farma pro nejmenší Moje první zvířátka 24x19x1,5cm na baterie v krabičce MPZ vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky , které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz