Kde koupit Tajemství domácí čajovny: Recepty se sypaným čajem, které si snadno připravíte doma

Kniha Tajemství domácí čajovny: Recepty se sypaným čajem, které si snadno připravíte doma:More zelené pěny ve velkém černém hrnku, zvuk lžičky cinkající o okraj porcelánového šálku s květinovým vzorem… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Tajemství domácí čajovny: Recepty se sypaným čajem, které si snadno připravíte doma Nápoje, koktejly
Cena
336 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Tajemství domácí čajovny: Recepty se sypaným čajem, které si snadno připravíte doma které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 336 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kniha Tajemství domácí čajovny: Recepty se sypaným čajem, které si snadno připravíte doma:More zelené pěny ve velkém černém hrnku, zvuk lžičky cinkající o okraj porcelánového šálku s květinovým vzorem, hrneček tenký jako papír, který skrývá omamně vonící elixír, chuť jílu a sladkých koření z terakotové misky tak horké, že se skoro nedá udržet. Tyto příklady z Japonska, Anglie a Číny ukazují, kolik různých podob muže čaj mít. Objevte je prostřednictvím této knihy a receptů, které přináší. Vytvořte si doma svou vlastní soukromou čajovnu.

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Tajemství domácí čajovny: Recepty se sypaným čajem, které si snadno připravíte doma z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 9788026419532 a ID 5483624
- jistota kvalitního výrobce CPress
- kategorie Nápoje, koktejly

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 102 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Tajemství domácí čajovny: Recepty se sypaným čajem, které si snadno připravíte doma. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Tajemství domácí čajovny: Recepty se sypaným čajem, které si snadno připravíte doma na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Nápoje, koktejly CPress, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Tajemství domácí čajovny: Recepty se sypaným čajem, které si snadno připravíte doma vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: