Kde koupit Takamine C132S

Klasická kytara ze série Classical & Hirade s nylonovými strunami, výrazným teplým zvukem a čistými tóny. Přední deska nástroje je z masivního cedrového dřeva, zadní deska a boky jsou vyrobeny… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Takamine C132S Klasické kytary-velikost 4/4
Cena
26 990 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Takamine C132S které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 26 990 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Klasická kytara ze série Classical & Hirade s nylonovými strunami, výrazným teplým zvukem a čistými tóny. Přední deska nástroje je z masivního cedrového dřeva, zadní deska a boky jsou vyrobeny z palisandru. Mahagonový krk s dvojitou výztuží je osazen palisandrovým hmatníkem, přičemž nultý pražec má šířku 51 mm. V barevném provedení Natural Gloss.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Takamine C132S z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 220182
- jistota kvalitního výrobce Takamine
- kategorie Klasické kytary-velikost 4/4

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 95 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Takamine C132S. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Takamine C132S na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Klasické kytary-velikost 4/4 Takamine, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Takamine C132S vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: