Kde koupit Tama HC62W Straight Cymbal Stand

Rovný činelový stojan z pevné oceli, s 3 dílnou výsuvací částí, systémem Quick-Set a dvojitými nohama zajišťujícími maximální stabilitu. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Tama HC62W Straight Cymbal Stand Stojany
Cena
1 990 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Tama HC62W Straight Cymbal Stand které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 990 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Rovný činelový stojan z pevné oceli, s 3 dílnou výsuvací částí, systémem Quick-Set a dvojitými nohama zajišťujícími maximální stabilitu.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Tama HC62W Straight Cymbal Stand z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 216324
- jistota kvalitního výrobce Tama
- kategorie Stojany

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 133 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Tama HC62W Straight Cymbal Stand. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Tama HC62W Straight Cymbal Stand na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Stojany Tama, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Tama HC62W Straight Cymbal Stand vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: