Kde koupit Tama MCA63EN Cymbal Boom Arm

Pevný činelový držák s krátkým ramenem, upínacím adaptérem, nezávislým nastavením úhlu a systémem Quick-Set Tilter. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Tama MCA63EN Cymbal Boom Arm Činelová ramena a nádstavce
Cena
1 720 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Tama MCA63EN Cymbal Boom Arm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 720 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Pevný činelový držák s krátkým ramenem, upínacím adaptérem, nezávislým nastavením úhlu a systémem Quick-Set Tilter.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Tama MCA63EN Cymbal Boom Arm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 216351
- jistota kvalitního výrobce Tama
- kategorie Činelová ramena a nádstavce

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 111 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Tama MCA63EN Cymbal Boom Arm. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Tama MCA63EN Cymbal Boom Arm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Činelová ramena a nádstavce Tama, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Tama MCA63EN Cymbal Boom Arm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: