Kde koupit Tama O5A-S Japanese Oak Skull Natural

Bubenické paličky ze série Sticks of Doom, vyrobené z japonského dubu. Obsahují originální TAMA skull and bones grafický design. Průměr: 14 mm. Délka: 406 mm. Barevné provedení: Natural/Černý vzor. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Tama O5A-S Japanese Oak Skull Natural Dřevěné špičky
Cena
260 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Tama O5A-S Japanese Oak Skull Natural které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 260 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Bubenické paličky ze série Sticks of Doom, vyrobené z japonského dubu. Obsahují originální TAMA skull and bones grafický design. Průměr: 14 mm. Délka: 406 mm. Barevné provedení: Natural/Černý vzor.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Tama O5A-S Japanese Oak Skull Natural z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 223592
- jistota kvalitního výrobce Tama
- kategorie Dřevěné špičky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 70 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Tama O5A-S Japanese Oak Skull Natural. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Tama O5A-S Japanese Oak Skull Natural na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dřevěné špičky Tama, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Tama O5A-S Japanese Oak Skull Natural vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: