Kde koupit Tama PBP100 PowerPad Single Pedal Bag

Polstrované pouzdro pro jednoduchý pedál, vyrobené z kvalitní, velmi odolné nepromokavé nylonové tkaniny. Vnitřní prostor disponuje popruhem, pro zajištění pedálu. Pouzdro je vybaveno kvalitním oboust… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Tama PBP100 PowerPad Single Pedal Bag Obaly a kufry pro hardware
Cena
555 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Tama PBP100 PowerPad Single Pedal Bag které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 555 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Polstrované pouzdro pro jednoduchý pedál, vyrobené z kvalitní, velmi odolné nepromokavé nylonové tkaniny. Vnitřní prostor disponuje popruhem, pro zajištění pedálu. Pouzdro je vybaveno kvalitním oboustranným zipem v červeném barevném provedení, pohodlnou rukojetí a oddělením pro jmenovku. Rozměry: 22 cm x 18 cm x 40 cm. Černé barevné provedení.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Tama PBP100 PowerPad Single Pedal Bag z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 227736
- jistota kvalitního výrobce Tama
- kategorie Obaly a kufry pro hardware

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 112 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Tama PBP100 PowerPad Single Pedal Bag. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Tama PBP100 PowerPad Single Pedal Bag na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Obaly a kufry pro hardware Tama, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Tama PBP100 PowerPad Single Pedal Bag vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: