Kde koupit Tama PBT13 PowerPad Drum Bag Tom Tom 13'' x 10''

Polstrovaný obal z produktové řady PowerPad určený pro tomtom, s rozměry 13" x 10". Pouzdro je vyrobeno ze čtyř vrstev speciálního polotvrdého materiálu, což podstatně zvyšuje úroveň ochrany nástroje… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Tama PBT13 PowerPad Drum Bag Tom Tom 13'' x 10'' Obaly pre TOM TOM / Prechod
Cena
1 230 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Tama PBT13 PowerPad Drum Bag Tom Tom 13'' x 10'' které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 230 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Polstrovaný obal z produktové řady PowerPad určený pro tomtom, s rozměry 13" x 10". Pouzdro je vyrobeno ze čtyř vrstev speciálního polotvrdého materiálu, což podstatně zvyšuje úroveň ochrany nástroje. Vnitřní strana obalu je vyrobena z měkkého flanelu, který zabraňuje poškrábání bubnu. Na vrchní vrstvu byla použita kvalitní nepromokavá nylonová tkanina, která je vysoce odolná vůči poškození. Pouzdro je vybaveno kvalitním oboustrannými zipem v červeném barevném provedení, pohodlnou rukojetí, oddělením pro jmenovku a označením velikosti bubnu. Černé barevné provedení.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Tama PBT13 PowerPad Drum Bag Tom Tom 13'' x 10'' z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 227744
- jistota kvalitního výrobce Tama
- kategorie Obaly pre TOM TOM / Prechod

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 127 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Tama PBT13 PowerPad Drum Bag Tom Tom 13'' x 10''. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Tama PBT13 PowerPad Drum Bag Tom Tom 13'' x 10'' na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Obaly pre TOM TOM / Prechod Tama, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Tama PBT13 PowerPad Drum Bag Tom Tom 13'' x 10'' vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: