Kde koupit Tascam AK-DR11C Filmmaking Accessory Pack

Sada příslušenství, která změní Váš fotoaparát na videokameru. Příslušenství vhodné pro použití s rekordéry DR-05, DR-07MKII, DR-40 a DR-100MKII. Sada obsahuje: praktické pouzdro, protivětrný kryt, re… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Tascam AK-DR11C Filmmaking Accessory Pack Příslušenství k digitálním rekordérům
Cena
1 130 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Tascam AK-DR11C Filmmaking Accessory Pack které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 130 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Sada příslušenství, která změní Váš fotoaparát na videokameru. Příslušenství vhodné pro použití s rekordéry DR-05, DR-07MKII, DR-40 a DR-100MKII. Sada obsahuje: praktické pouzdro, protivětrný kryt, redukci pro připojení k fotoaparátu a propojovací kabely.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Tascam AK-DR11C Filmmaking Accessory Pack z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 216842
- jistota kvalitního výrobce Tascam
- kategorie Příslušenství k digitálním rekordérům

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 66 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Tascam AK-DR11C Filmmaking Accessory Pack. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Tascam AK-DR11C Filmmaking Accessory Pack na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Příslušenství k digitálním rekordérům Tascam, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Tascam AK-DR11C Filmmaking Accessory Pack vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: