Kde koupit TC Helicon Switch-6

Footswitch se šesti zabudovanými nožními spínači určen pro použití s vokálními/kytarovými efekty značky TC Helicon. Nožní spínače mohou být použity k ovládání množství funkcí, jako loopování, HIT, Tap… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • TC Helicon Switch-6 Vícekanálové
Cena
1 890 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží TC Helicon Switch-6 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 890 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Footswitch se šesti zabudovanými nožními spínači určen pro použití s vokálními/kytarovými efekty značky TC Helicon. Nožní spínače mohou být použity k ovládání množství funkcí, jako loopování, HIT, Tap Temp, Boost, Rec, přepínání jednotlivých efektů, změnu nastavení, nebo i jako kytarový pedalboard. Zařízení nabízí 6 individuálních nožních spínačů pro dálkové ovládání programovatelných funkcí, odolnou kovovou konstrukci ideální pro živá vystoupení, spolupráci s VoiceLive Touch 2 a VoiceLive 3. Balení obsahuje TRS kabel.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit TC Helicon Switch-6 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 217852
- jistota kvalitního výrobce TC Helicon
- kategorie Vícekanálové

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 114 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit TC Helicon Switch-6. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa TC Helicon Switch-6 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vícekanálové TC Helicon, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete TC Helicon Switch-6 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: