Kde koupit Teddies Domeček dřevěná farma Moje první zvířátka 28 ks + podložka

Dřevěná farma plná zvířátek potěší vaše dítko na první pohled. A co teprve potom, až se pustí do farmaření. Součástí hry je stavěcí podložka. sada obsahuje 28 dílků Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Teddies Domeček dřevěná farma Moje první zvířátka 28 ks + podložka
					
				 Dřevěné stavebnice
Cena
299 Kč
Dostupnost
Skladem 18.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Teddies Domeček dřevěná farma Moje první zvířátka 28 ks + podložka které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 299 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dřevěná farma plná zvířátek potěší vaše dítko na první pohled. A co teprve potom, až se pustí do farmaření. Součástí hry je stavěcí podložka. sada obsahuje 28 dílků

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Teddies Domeček dřevěná farma Moje první zvířátka 28 ks + podložka z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8592190512149 a ID 187349
- jistota kvalitního výrobce Teddies
- kategorie Dřevěné stavebnice

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 121 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Teddies Domeček dřevěná farma Moje první zvířátka 28 ks + podložka . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Teddies Domeček dřevěná farma Moje první zvířátka 28 ks + podložka na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dřevěné stavebnice Teddies, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Teddies Domeček dřevěná farma Moje první zvířátka 28 ks + podložka vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dřevěné stavebnice Teddies, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz