Kde koupit Teddies Kostky a jiné tvary plast

Barevné plastové kostičky s veselými zvířátky vaše dítko zaručeně zabaví. Obrázky v sobě ukrývají vkládací tvary. Tato didaktická hračka pro nejmenší rozvíjí dětskou představivost a jemnou motoriku. B… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Teddies Kostky a jiné tvary plast
					
				 Kostky
Cena
309 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Teddies Kostky a jiné tvary plast které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 309 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Barevné plastové kostičky s veselými zvířátky vaše dítko zaručeně zabaví. Obrázky v sobě ukrývají vkládací tvary. Tato didaktická hračka pro nejmenší rozvíjí dětskou představivost a jemnou motoriku. Balení obsahuje 12 kostek.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Teddies Kostky a jiné tvary plast z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8592190230975 a ID 187153
- jistota kvalitního výrobce Teddies
- kategorie Kostky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 98 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Teddies Kostky a jiné tvary plast . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Teddies Kostky a jiné tvary plast na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kostky Teddies, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Teddies Kostky a jiné tvary plast vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Kostky Teddies, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz