Kde koupit Teddies Kostky kubus Moje první zvířátka dřevo 15 ks v dřevěné krabičce

Pamatujete si na své první hrací kostky? Pokud ano, jistě víte, že jste si při skládání a stavění užili spoustu legrace. Proto by neměly chybět ani vašim dětičkám. Tyto barevné kostičky s veselými zví… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Teddies Kostky kubus Moje první zvířátka dřevo 15 ks v dřevěné krabičce
					
				 Dřevěné kostky
Cena
259 Kč
Dostupnost
Skladem 19.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Teddies Kostky kubus Moje první zvířátka dřevo 15 ks v dřevěné krabičce které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 259 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Pamatujete si na své první hrací kostky? Pokud ano, jistě víte, že jste si při skládání a stavění užili spoustu legrace. Proto by neměly chybět ani vašim dětičkám. Tyto barevné kostičky s veselými zvířátky procvičí dětskou logiku a představivost. sada obsahuje 15 ks

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Teddies Kostky kubus Moje první zvířátka dřevo 15 ks v dřevěné krabičce z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8592190512019 a ID 186857
- jistota kvalitního výrobce Teddies
- kategorie Dřevěné kostky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 74 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Teddies Kostky kubus Moje první zvířátka dřevo 15 ks v dřevěné krabičce . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Teddies Kostky kubus Moje první zvířátka dřevo 15 ks v dřevěné krabičce na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dřevěné kostky Teddies, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Teddies Kostky kubus Moje první zvířátka dřevo 15 ks v dřevěné krabičce vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dřevěné kostky Teddies, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz