Kde koupit Teddies Magnetická tabulka dřevo oboustranná 53 ks

Roztomilá magnetická tabule s veselými barevnými zvířátky okouzlí vaše děťátko na první pohled. Tabule je oboustranná a je vyrobena z kvalitního dřeva. Váš drobeček se naučí poznávat zvířátka a rozpoz… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Teddies Magnetická tabulka dřevo oboustranná 53 ks
					
				 Dřevěné edukativní hračky a hry
Cena
249 Kč
Dostupnost
Skladem 23.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Teddies Magnetická tabulka dřevo oboustranná 53 ks které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 249 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Roztomilá magnetická tabule s veselými barevnými zvířátky okouzlí vaše děťátko na první pohled. Tabule je oboustranná a je vyrobena z kvalitního dřeva. Váš drobeček se naučí poznávat zvířátka a rozpoznávat barvičky.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Teddies Magnetická tabulka dřevo oboustranná 53 ks z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8592190512170 a ID 187015
- jistota kvalitního výrobce Teddies
- kategorie Dřevěné edukativní hračky a hry

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 103 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Teddies Magnetická tabulka dřevo oboustranná 53 ks . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Teddies Magnetická tabulka dřevo oboustranná 53 ks na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dřevěné edukativní hračky a hry Teddies, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Teddies Magnetická tabulka dřevo oboustranná 53 ks vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dřevěné edukativní hračky a hry Teddies, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz