Kde koupit Teddies Pastelky do vany Krteček, 5 ks s houbičkou

Koupání může být velká zábava! S Krtkovými pastelkami do vany se vaše koupelna promění každý den v jiný svět. Malují na vanu, obklady i na tělo a děti si s nimi užijí moře legrace. Děti mohou vytvořit… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Teddies Pastelky do vany Krteček, 5 ks s houbičkou
					
				 Hračky do vany
Cena
189 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Teddies Pastelky do vany Krteček, 5 ks s houbičkou které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 189 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Koupání může být velká zábava! S Krtkovými pastelkami do vany se vaše koupelna promění každý den v jiný svět. Malují na vanu, obklady i na tělo a děti si s nimi užijí moře legrace. Děti mohou vytvořit hotová umělecká díla a maminky se nemusí obávat, protože tyto pastelky jdou lehce smýt. Jsou zcela bezpečné, netoxické a hypoalergenní. Sada obsahuje 5 pastelek a houbičku s motivem Krtečka. Pastelky rozvíjejí jemnou motoriku, podporují dětskou fantazii. S Krtkovými pastelkami do vany budou vaše děti koupání milovat.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Teddies Pastelky do vany Krteček, 5 ks s houbičkou z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8592191111143 a ID 1002230
- jistota kvalitního výrobce Teddies
- kategorie Hračky do vany

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 120 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Teddies Pastelky do vany Krteček, 5 ks s houbičkou . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Teddies Pastelky do vany Krteček, 5 ks s houbičkou na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Hračky do vany Teddies, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Teddies Pastelky do vany Krteček, 5 ks s houbičkou vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Hračky do vany Teddies, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz