Kde koupit Teddies Plavací nákrčník Flipper červený

Dokonalá pomůcka pro vašeho miláčka, která usnadňuje koupání ve vaně i v bazénu! S Flipperem se bude na koupání i plavání opravdu těšit. Díky tomuto plovacímu nákrčníku je pobyt ve vodě bezpečnější a… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Teddies Plavací nákrčník Flipper červený
					
				 Rukávky
Cena
249 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Teddies Plavací nákrčník Flipper červený které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 249 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dokonalá pomůcka pro vašeho miláčka, která usnadňuje koupání ve vaně i v bazénu! S Flipperem se bude na koupání i plavání opravdu těšit. Díky tomuto plovacímu nákrčníku je pobyt ve vodě bezpečnější a zábavnější. Flipper je nafukovací podpěra hlavy pro naše nejmenší. Dítku do obličeje necáká voda, a tak se při koupání uklidňuje. Na rozdíl od ostatních koupacích pomůcek (křidélka, plovací kruhy) atesty dovolují používat tento plavací nákrčník už od narození. Vzhledem k přirozenému psychomotorickému vývoji dítěte doporučujeme koupání s Flipperem od 9. měsíce. Hlavní vlastnosti Flipperu Flipper: bezpečné a veselé koupání snadno se nasazuje i sundává a dítě si na něj rychle zvykne skvěle podpírá hlavičku fixuje fyziologicky správnou polohu těla ve vodě, a přitom dítě přirozeně nadnáší pro dítě je maximálně bezpečný, můžete se na něj 100% spolehnout dvojí zapínání (suchý zip a karabina) umožňuje nasadit kruh přesně tak, aby děťátku nebyl volný ani příliš těsný vnitřní šev je speciálně upraven tak, aby neodíral dětský krček bezpečnostní ventily zabraňují nechtěnému úniku vzduchu uvnitř vzduchové komory je ještě druhá, se samostatným ventilem - případné poškození proto nezpůsobí úplné vyfouknutí kvalitní materiál (PVC) není cítit, je hypoalergenní a odolný proti nechtěnému protrhnutí díky dvěma madlům na spodní straně kruhu se dítě cítí ještě bezpečněji, protože se má čeho chytit Flipper je ideální výbavička pro vašeho drobečka, aby se vody nebál a zdravě rostl díky Flipperu si miminko upevňuje kladný vztah k vodě, nebude se pak vody bát a plavání a mytí pro něj bude zábava pobyt ve vodě podporuje kvalitu hybných dovedností dítěte, a prospívá tak psychomotorickému vývoji dítěte pomůcka vyhovuje evropským bezpečnostním směrnicím EN-71

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Teddies Plavací nákrčník Flipper červený z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8592190105044 a ID 1002200
- jistota kvalitního výrobce Teddies
- kategorie Rukávky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 69 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Teddies Plavací nákrčník Flipper červený . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Teddies Plavací nákrčník Flipper červený na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Rukávky Teddies, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Teddies Plavací nákrčník Flipper červený vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Rukávky Teddies, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz