Kde koupit Teddies Tabule skládací A, dřevo, 44 x 90 cm

Skvělá dřevěná skládací tabule tvaru A je vhodná nejen jako doplněk do dětského pokojíčku. Tabule obsahuje číslice a písmena a tak se stává i naučnou zábavou. Není magnetická. Hračka se vyrábí ve 3 ba… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Teddies Tabule skládací A, dřevo, 44 x 90 cm
					
				 Tabule
Cena
409 Kč
Dostupnost
Skladem 25.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Teddies Tabule skládací A, dřevo, 44 x 90 cm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 409 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Skvělá dřevěná skládací tabule tvaru A je vhodná nejen jako doplněk do dětského pokojíčku. Tabule obsahuje číslice a písmena a tak se stává i naučnou zábavou. Není magnetická. Hračka se vyrábí ve 3 barevných variantách. Nelze vybrat variantu produktu. Zboží je zasíláno dle aktuální skladové zásoby.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Teddies Tabule skládací A, dřevo, 44 x 90 cm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8592190161712 a ID 1002242
- jistota kvalitního výrobce Teddies
- kategorie Tabule

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 41 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Teddies Tabule skládací A, dřevo, 44 x 90 cm . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Teddies Tabule skládací A, dřevo, 44 x 90 cm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Tabule Teddies, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Teddies Tabule skládací A, dřevo, 44 x 90 cm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Tabule Teddies, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz