Kde koupit Těhotenská/nosící bavlněná mikina - petrolejová

vel. S/M, barva: Petrolejová <strong>Těhotenská/nosící mikina. </strong> <br /> <br /> <br /><strong>Mikina je určená pro přední nošení dítěte. </strong> <… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Těhotenská/nosící bavlněná mikina - petrolejová Vybavení a doplňky
Cena
1 241 Kč
Dostupnost
08.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Těhotenská/nosící bavlněná mikina - petrolejová které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 241 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

vel. S/M, barva: Petrolejová <strong>Těhotenská/nosící mikina. </strong> <br /> <br /> <br /><strong>Mikina je určená pro přední nošení dítěte. </strong> <br />Vsadku lze vepnout do předního zipu, záda mikiny jsou bez zipu. <br /> <br /><strong>Mikina samotná neslouží jako nosítko. Dítě musí být noseno v šátku nebo jiném nosítku, mikina se obléká teprve na takto zajištěné dítě.</strong> <br /> <br />Po ukončení nosícího období (nebo pokud někam vyrazíte bez děťátka), stačí vsadku nechat doma a mikinu zapnout jen jedním zipem. <br /> <br /><strong>Materiál:</strong>100% organická ( BIO ) bavlna + elasten <br /> <br /> <br /><strong>Nabízíme ve 3 velikostech - ( délky jsou vč. nápletu ):</strong> (pro správný výběr velikosti doporučujeme změřit košile/trička, co běžně nosíte): <br /><strong>S/M:</strong>celková délka 70cm, šíře mezi průramky ( podpaždími ) 50cm, délka rukávu ( horní- od ramene/spodní od podpaždí) 68/52 <br /> <br /><strong>M/L:</strong> celková délka 72cm, šíře mezi průramky ( podpaždími ) 58cm, délka rukávu ( horní- od ramene/spodní od podpaždí) 68/52 <br /> <br /><strong>L/XL:</strong> celková délka 74cm, šíře mezi průramky ( podpaždími ) 65cm, délka rukávu ( horní- od ramene/spodní od podpaždí) 68/52

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Těhotenská/nosící bavlněná mikina - petrolejová z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 95607
- jistota kvalitního výrobce Vyrobeno v ČR
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 81 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Těhotenská/nosící bavlněná mikina - petrolejová. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Těhotenská/nosící bavlněná mikina - petrolejová na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Vyrobeno v ČR, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Těhotenská/nosící bavlněná mikina - petrolejová vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Vyrobeno v ČR, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz